Přejít na firemní web »

Český porcelán, a. s. Dubí se představuje

jako výrobce porcelánu s dlouholetou tradicí, který v moderních provozech vyrábí především proslulý „porcelán s modrou krví“, tzv.cibulák, na tvar „rokoko“ dekorovaný kobaltem pod glazuru, který v současnosti obnáší 631 druhů a který je produkován od roku 1885 v řadě tradičních i nových tvarů jako porcelán užitkový,dárkový i restaurační.
Díky použité podglazurové kobaltové dekoraci se jedná o výrobky zdravotně i ekologicky naprosto nezávadné,odolné v myčkách nádobí a vhodné i pro použití v mikrovlných troubách.

Dalším důležitým výrobním sortimentem jsou hrnky, denní základní kapacita závodu ve výrobě je 15.000 ks., které vyrábí na automatických linkách v rozsáhlém sortimentu více než stotřiceti hrnků a šálků a to bílých i dekorovaných. Vícebarevné keramické obtisky pro dekoraci na glazuru se přitom dodávají ve značné míře z vlastního sítotiskového provozu. Kromě dekorování pomocí obtisků je možná ,jako jedna z posledních novinek ,dekorace stříkáním v celoplášťovém provedení. Pro výrobu se používá mimo nadglazurové i vtavná dekorace zaručující trvalost dekoru. Výroba keramických obtisků je nabízena i pro naše zákazníky.

Chcete si prohlednout naši nabídku produktů

V případě dotazů, či objednávek volejte 417 539 636.

Akční nabídka

VÝPRODEJ // Mísa Bohemia salátová malá // II. jakost

20275 / 00000

akce

119 Kč (vč. dph)

Dříve: 198 Kč

AKCE MĚSÍCE ŘÍJEN // Mísa salátová oválná // 2. jakost

10374 / 00001

akce

263 Kč (vč. dph)

Dříve: 438 Kč

Mísa kulatá malá (bez žížaly) II. jakost

10545 / 00093

akce

208 Kč (vč. dph)

Dříve: 347 Kč

Prodejní akce

SLEVA NA ŘÍJEN V PODNIKOVÝCH PRODEJNÁCH

SLEVA NA ŘÍJEN V PODNIKOVÝCH PRODEJNÁCH

10374 Mísa salátová oválná 23cm II. jakost / cibulák původní cena 438,- Kč cena po slevě 263,- Kč PLATNOST PRODEJNÍ AKCE: od 01.října do 31. října 2020 Mísa salátová oválná 23cm, patří do širokého sortimentu z produkce Českého porcelánu akciové společnosti. Jako všechny výrobky z naší produkce se řadí svou kvalitou, bělostí střepu a výjimečného kobaltového dekoru k edici tzv. cibuláku – porcelánu generací. Uvedený výrobek v akci si můžete zakoupit na některé z našich podnikových prodejen v Praze, Plzni, Teplicích nebo v Dubí. Pokud si výrobek chcete objednat na dobírku, můžete tak učinit prostřednictvím našeho e-shopu (pro soukromé osoby) a nebo telefonicky na čísle: 417 539 636. http://www.cesky.porcelan.cz/eshop/cs/prodejni-akce/sleva-na-rijen-v-podnikovych-prodejnach

01.10.2020

Zobrazit všechny prodejní akce

ZAREGISTROVAT SE

Nejprodávanější produkty

Miska kompotová vysoká

10047 / 00001

221 Kč (vč. dph)

Ša+po B+B

70228 / 00001

409 Kč (vč. dph)

Konvice kávová s víčkem

70024 / 00001

1 160 Kč (vč. dph)

Kompletní nabídka produktů

Vaše časté dotazy

1. Kolik stojí poštovné?

Cena poštovného je 135,- KčDoprava kurýrní službou: 105,- Kč + Dobírka: 30,- Kč  


2. Mohu cibulový porcelán používat do mikrovlnné trouby a myčky nádobí?

Samozřejmě! To je největší výhodou námi vyráběného porcelánu.
Díky vypalovací teplotě a způsobu dekorace která je na porcelán aplikována speciální technologií pod glazuru jsou naše výrobky vhodné pro ohřev v mikrovlnné troubě i pro mytí v myčce nádobí.
Vyjímku tvoří tzv. kompletované výrobky - např. lepené mísy na noze, kdy sůl používaná v myčce poškodí lepidlo a tím dojde k rozlepení výrobku.
Pokud si nejste jisti, zda určitý výrobek lze do myčky nebo mikrovlnky použít, podívejte se do našeho e-shopu, kde u každého výrobku tuto informaci naleznete.
S čím je třeba počítat: všeobecně také platí - do mikrovlnky i myčky nedávejte nic, co má zejména zlato či jiné kovy (platina...).

3. Co když mi přijde zboží rozbité?

K rozbití zboží dochází minimálně. Při převzetí balík zkontrolujte a pokud bude na první pohled velmi zdeformovaný tak jej nepřebírejte.
Pokud je balík v pořádku a až doma zjistíte, že je něco rozbitého, kontaktujte přímo naší prodejnu nebo výdejní sklad odkud Vám balík odesílali. Kontakt je v kopii objednávky.

Všechny časté dotazy

Aktuality

30
leden

Ocenění souboru Triplex

Dne 26.1.2012 byl přední český designer prof. ak. architekt Jiří Pelcl oceněn cenou za design EDIDA 2011 v soutěži Elle Deco International Design Awards za výrobek Triplex coffee set.

1
duben

Slevy pro soukromé osoby

V e-shopu pro soukromé osoby si můžete v sekci AKČNÍ NABÍDKA vybrat cibulák a dekorované zboží za výhodnější ceny!

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace