Přejít na firemní web »

Prodejní akce

SLEVA NA ŘÍJEN V PODNIKOVÝCH PRODEJNÁCH

SLEVA NA ŘÍJEN V PODNIKOVÝCH PRODEJNÁCH

10168 Váza 1211 / v II. jakosti / cibulák původní cena 1531,- Kč cena po slevě 1072,- Kč PLATNOST PRODEJNÍ AKCE: od 1. do 31. října 2014 Na prostřený stůl patří kytice po celý rok a nemusí být jen z živých květů, tak jak je to v létě, kdy nás obklopují přehršle tulipánů, růží, karafiátů a dalších oblíbených květin, jak kdo preferuje jakou květinu, ale v tomto podzimním období je také možné využít nabídky přírody a buď si můžeme vytvořit květinovou ozdobu sami a nebo využijeme nabídky profesionálně vyráběných kytic ze suchých květin dozdobených a naaranžovaných cizokrajných rostlin a nejrůznějších doplňků ze speciálních obchodů. Nabízený výrobek vzhledem ke své velikosti umožňuje velmi bohatou kytici a to je i naše přání, aby nabídka svou košatostí splnila vaše (náročné) požadavky. Uvedený výrobek v akci si můžete zakoupit na některé z našich podnikových prodejen v Praze, Plzni, Liberci, Teplicích, Duchcově, nebo v Dubí. Pokud si výrobek chcete objednat na dobírku, můžete tak učinit prostřednictvím našeho e-shopu (pro soukromé osoby) a nebo telefonicky na čísle: 417 539 636. http://www.cesky.porcelan.cz/eshop/cs/prodejni-akce/sleva-na-rijen-v-podnikovych-prodejnach

01.10.2014

ZAREGISTROVAT SE

Nejprodávanější produkty

Dóza na párátka

10337 / 00001

476 Kč (vč. dph)

Struhadlo na česnek

10639 / 00001

210 Kč (vč. dph)

Ša+po B+B

70228 / 00001

388 Kč (vč. dph)

Kompletní nabídka produktů

Máchovo jezero

Vaše časté dotazy

1. Mohu cibulový porcelán používat do mikrovlnné trouby a myčky nádobí?

Samozřejmě! To je největší výhodou námi vyráběného porcelánu.
Díky vypalovací teplotě a způsobu dekorace která je na porcelán aplikována speciální technologií pod glazuru jsou naše výrobky vhodné pro ohřev v mikrovlnné troubě i pro mytí v myčce nádobí.
Vyjímku tvoří tzv. kompletované výrobky - např. lepené mísy na noze, kdy sůl používaná v myčce poškodí lepidlo a tím dojde k rozlepení výrobku.
Pokud si nejste jisti, zda určitý výrobek lze do myčky nebo mikrovlnky použít, podívejte se do našeho e-shopu, kde u každého výrobku tuto informaci naleznete.
S čím je třeba počítat: všeobecně také platí - do mikrovlnky i myčky nedávejte nic, co má zejména zlato či jiné kovy (platina...).

2. Co když mi přijde zboží rozbité?

K rozbití zboží dochází minimálně. Při převzetí balík zkontrolujte a pokud bude na první pohled velmi zdeformovaný tak jej nepřebírejte.
Pokud je balík v pořádku a až doma zjistíte, že je něco rozbitého, kontaktujte přímo naší prodejnu nebo výdejní sklad odkud Vám balík odesílali. Kontakt je v kopii objednávky.

3. Jaké jsou termíny dodání objednám-li si přes e-shop?

Po provedení objednávky Vám přijde do e-mailu její kopie. Standardní dodací termín je
do 3 týdnů. Pokud potřebujete zboží v jiném termínu, můžete tuto informaci uvést do poznámky v objednávce nebo se obrátit na kontakt uvedený v kopii objednávky.
S čím je třeba počítat: některý sortiment může být na prodejně vyprodán a musíme jej vyrobit.
V tomto případě nejsme schopni termín uvedený v podmínkách dodržet a budeme Vás kontaktovat.

Všechny časté dotazy

Aktuality

30
leden

Ocenění souboru Triplex

Dne 26.1.2012 byl přední český designer prof. ak. architekt Jiří Pelcl oceněn cenou za design EDIDA 2011 v soutěži Elle Deco International Design Awards za výrobek Triplex coffee set.

1
duben

Slevy pro soukromé osoby

V e-shopu pro soukromé osoby si můžete v sekci AKČNÍ NABÍDKA vybrat cibulák a dekorované zboží za výhodnější ceny!

Všechny aktuality

Loading...