Přejít na firemní web »

Prodejní akce

SLEVA NA ÚNOR V PODNIKOVÝCH PRODEJNÁCH

SLEVA NA ÚNOR V PODNIKOVÝCH PRODEJNÁCH

70024 Kávová konev 0,90 l/ v II. jakosti / cibulák původní cena 883,- Kč cena po slevě 618,- Kč PLATNOST PRODEJNÍ AKCE: od 1. do 28. února 2015 Kávová konvice s cukřenkou a šálky s podšálky spolu s mlékovkou tvoří nedílnou součást celku. Ve chvílích odpočinku nejeden z nás sahá po šálku s kávou a nebo při posezení s přáteli nabídnout kávu, patří k tradičnímu rituálu v našich domovech. A to je jen krůček od toho, aby při servírování šálků na stůl přibyla spolu s nimi i konvice ze které se liné vůně dobré kávy. Uvedený výrobek v akci si můžete zakoupit na některé z našich podnikových prodejen v Praze, Plzni, Liberci, Teplicích, Duchcově, nebo v Dubí. Pokud si výrobek chcete objednat na dobírku, můžete tak učinit prostřednictvím našeho e-shopu (pro soukromé osoby) a nebo telefonicky na čísle: 417 539 636. http://www.cesky.porcelan.cz/eshop/cs/prodejni-akce/sleva-na-unor-v-podnikovych-prodejnach

02.02.2015

ZAREGISTROVAT SE

Nejprodávanější produkty

Struhadlo na česnek

10639 / 00001

210 Kč (vč. dph)

Dóza na párátka

10337 / 00001

476 Kč (vč. dph)

Ša+po B+B

70228 / 00001

388 Kč (vč. dph)

Kompletní nabídka produktů

Máchovo jezero

Vaše časté dotazy

1. Kolik stojí poštovné?

Cena poštovného je 135,- Kč.Doprava kurýrní službou PPL: 105,- KčDobírka: 30,- Kč 


2. Mohu cibulový porcelán používat do mikrovlnné trouby a myčky nádobí?

Samozřejmě! To je největší výhodou námi vyráběného porcelánu.
Díky vypalovací teplotě a způsobu dekorace která je na porcelán aplikována speciální technologií pod glazuru jsou naše výrobky vhodné pro ohřev v mikrovlnné troubě i pro mytí v myčce nádobí.
Vyjímku tvoří tzv. kompletované výrobky - např. lepené mísy na noze, kdy sůl používaná v myčce poškodí lepidlo a tím dojde k rozlepení výrobku.
Pokud si nejste jisti, zda určitý výrobek lze do myčky nebo mikrovlnky použít, podívejte se do našeho e-shopu, kde u každého výrobku tuto informaci naleznete.
S čím je třeba počítat: všeobecně také platí - do mikrovlnky i myčky nedávejte nic, co má zejména zlato či jiné kovy (platina...).

3. Co když mi přijde zboží rozbité?

K rozbití zboží dochází minimálně. Při převzetí balík zkontrolujte a pokud bude na první pohled velmi zdeformovaný tak jej nepřebírejte.
Pokud je balík v pořádku a až doma zjistíte, že je něco rozbitého, kontaktujte přímo naší prodejnu nebo výdejní sklad odkud Vám balík odesílali. Kontakt je v kopii objednávky.

Všechny časté dotazy

Aktuality

30
leden

Ocenění souboru Triplex

Dne 26.1.2012 byl přední český designer prof. ak. architekt Jiří Pelcl oceněn cenou za design EDIDA 2011 v soutěži Elle Deco International Design Awards za výrobek Triplex coffee set.

1
duben

Slevy pro soukromé osoby

V e-shopu pro soukromé osoby si můžete v sekci AKČNÍ NABÍDKA vybrat cibulák a dekorované zboží za výhodnější ceny!

Všechny aktuality

Loading...