Česky Deutsch English Русский Jsme na Facebooku

Vítáme Vás na stránkách Českého porcelánu, a. s. Dubí

Bylo to již v roce 1864, kdy dubský průmyslník p. Anton Tschinkel koupil rozsáhlý dům s názvem Dolní lesní mlýn, v dnešní Tovární ulici, v Dubí u Teplic, který přestavěl na výrobu majoliky. V roce 1885 od něho získala továrnu firma O. C. Teuchert z nedaleké Míšně, která zde zavedla výrobu porcelánu v rokokovém tvaru a tzv. cibulovém dekoru, jehož výroba dosáhla mimořádného úspěchu a zájmu mezi zákazníky, o čemž svědčí počet dílů tohoto souboru, který v roce 1929, kdy byl majitelem p. Artur Bloch, činil 257 tvarů a byl označován až do roku 1956 nápisem MEISSEN v oválovém rámečku.

Dnes, kdy čtete tento úvod, nese firma název Český porcelán a počet jeho dílů v cibulovém provedení je 660 tvarů. Tyto výrobky jsou garantovány Asociací sklářského a keramického průmyslu České republiky jako „Český výrobek“.

Podíváte-li se však do katalogu produktů, zjistíte, že naše společnost se prezentuje a vyrábí i další výrobky, jako více než 100 tvarů hrnků ve 3 tisícovkách dekorů, nebo moderní výbavu od prof. Pelcla pod názvem Bohemia, složenou z jídelní, kávové, čajové a mocca soupravy v bílém i dekorovaném provedení, která získala certifikát od Design centra České republiky, jako vynikající výrobek roku 2006 a v roce 2007 pak od ministra průmyslu a obchodu Korejské republiky ocenění za nadčasový design. Tato souprava v hotelovém provedení získala ocenění „Exponát Horeca“ na veletrhu pro hotelnictví a gastronomii v roce 2005 v Praze.

Mezi našimi produkty najdete i sestavy tvaru Praha v dekoru Eco, ale i poslední novinky, jako počátky nové série bájných trpaslíků, ale zejména sedmibarevný cibulák pod označením Natura, který je chráněným vzorem výrobce. Jistě Vás zaujme moderní kávový servírovací set „ Triplex“. Za pozornost stojí i velmi oblíbená výbava Bohemia Cobalt na japonském trhu.

I když naše obě továrny v Dubí na cibulák, užitek a ozdobný porcelán spolu s továrnou Royal Dux v Duchcově na výrobu figurálního a ozdobného porcelánu nejsou nejstaršími porcelánkami na českém území, mají postavení, které je činí výjimečnými, neboť obě slaví, jako jediné v Čechách 100 let nepřetržitého užívání původní tovární výrobní značky, a to Royal Dux v roce 2012 a Dubí v roce 2013!

Prohlédněte si co umíme, čím se zabýváme, co nás proslavilo a co nás nyní činí zajímavými.

 

Prodejní akce

SLEVA NA ŘÍJEN V PODNIKOVÝCH PRODEJNÁCH

SLEVA NA ŘÍJEN V PODNIKOVÝCH PRODEJNÁCH

10168 Váza 1211 / v II. jakosti / cibulák původní cena 1531,- Kč cena po slevě 1072,- Kč PLATNOST PRODEJNÍ AKCE: od 1. do 31. října 2014 Na prostřený stůl patří kytice po celý rok a nemusí být jen z živých květů, tak jak je to v létě, kdy nás obklopují přehršle tulipánů, růží, karafiátů a dalších oblíbených květin, jak kdo preferuje jakou květinu, ale v tomto podzimním období je také možné využít nabídky přírody a buď si můžeme vytvořit květinovou ozdobu sami a nebo využijeme nabídky profesionálně vyráběných kytic ze suchých květin dozdobených a naaranžovaných cizokrajných rostlin a nejrůznějších doplňků ze speciálních obchodů. Nabízený výrobek vzhledem ke své velikosti umožňuje velmi bohatou kytici a to je i naše přání, aby nabídka svou košatostí splnila vaše (náročné) požadavky. Uvedený výrobek v akci si můžete zakoupit na některé z našich podnikových prodejen v Praze, Plzni, Liberci, Teplicích, Duchcově, nebo v Dubí. Pokud si výrobek chcete objednat na dobírku, můžete tak učinit prostřednictvím našeho e-shopu (pro soukromé osoby) a nebo telefonicky na čísle: 417 539 636. http://www.cesky.porcelan.cz/eshop/cs/prodejni-akce/sleva-na-rijen-v-podnikovych-prodejnach

01.10.2014

NABÍDKA SOUPRAV BOHEMIA WHITE v 2. jakosti

NABÍDKA SOUPRAV BOHEMIA WHITE v 2. jakosti

SOUPRAVY BOHEMIA WHITE 2. jakost Sněhově bílá variace ve spojení s dokonalou harmonií jednoduché linie vytváří elegantní doplněk na Váš stůl. Atraktivní vzhled kolekce Bohemia White byl navržen designérem prof. ak. arch. Jiřím Pelclem. Lze jej používat v myčkách nádobí i v mikrovlnných troubách. Kávová, čajová a jídelní souprava se hodí na všední posezení s rodinou i na vzácné chvíle s přáteli.

01.04.2014

novinka holby s loveckými  motivy

novinka holby s loveckými motivy

Český porcelán a.s. nabízí holby s loveckými motivy nejen myslivcům. Holby jsou ozdobeny dekorem lesní zvěře od malíře loveckývh motivů pana Václava Nasvětila a ozdobná cínová víčka jsou dílem Josefa Nejedlého firmy STANNUM

07.05.2013

Zobrazit všechny prodejní akce

Aktuality

28
červenec

Rovné příležitosti

Rovné příležitosti – 4. pilotní běh projektu Prezentační schůzka se zájemkyněmi o vstupu do posledního 4. pilotního běhu projektu Rovné příležitosti na trhu práce v Ústeckém kraji proběhne dne 2. 9. 2014 na KoP ÚP v Teplicích. Do projektu bude zařazeno cca 15 žen z cílové skupiny – ženy nezaměstnané déle než 6 měsíců a ženy po rodičovské dovolené nebo péči o závislého člena rodiny. Průběžně již probíhají osobní schůzky se zájemkyněmi o projekt, kde jim jsou definovány projektové aktivity. Máte-li o vstup do projektu zájem, neváhejte kontaktovat Vaší zprostředkovatelku na ÚP. Dosavadní výsledky: Do projektu vstoupilo celkem 53 žen, z nichž již bylo 39 umístěno do zaměstnání, 4 ženy byly odešlé z důvodu dlouhodobé nemoci a jedna účastnice z důvodů odstěhování se do jiného kraje. Zbylé ženy jsou stále ještě v projektu aktivní. Celkem proběhlo úspěšně 29 rekvalifikačních kurzů (účetnictví, obsluha osobního počítače, hospodyně, pečovatelka o děti do 15 let a pečovatelka o seniory, pedikúra, masér, základy svařování a obsluha vysokozdvihu) a dalších 10 rekvalifikačních kurzů je pro účastnice projektu k dispozici. V průběhu projektu bylo realizováno 13 ochutnávek práce a řada zajímavých přednášek, besed a workshopů. Projektový tým při realizaci projektu intenzivně řeší umístění účastnic do zaměstnání.

20
květen

NABÍDKA OBTISKŮ

LOGOTYPY (ZNAČKY) 1 - 7 barev nejmenší množství 300 ks. Zhotovení vzorku do 20 pracovních dní. Zhotovení zakázky po odsouhlasení vzorku zákazníkem 10 dní tisk. Kalkulace obtisků na požádání ve středisku sítotisku: zadání - velikost loga, počet barev, počet ks vedoucí sítotisku H. Popovská tel.: 602 487 015 e-mail: obtisky@cesky.porcelan.cz příklad kalkulace obtisku při velikosti 3 x 3cm 2 barvy tisku 300 ks á 11,10 Kč, 500 ks 6,85 Kč 3 barvy tisku á 14,50 Kč, 500 ks 8,90 Kč 7 x 7cm 1 barva tisku 500 ks á 5,25 Kč 1000 ks á 2,90 Kč

Zobrazit všechny aktuality

Máchovo jezero

Kontaktní informace

Český porcelán, akciová společnost

Tovární 605/17 | 417 01 Dubí I
IČ: 00174238
společnost zapsaná dne 15. března 1991 
v obchod. rejstříku v Ústí nad Labem oddíl B, vložka 101
tel.: + 420 417 518 111
fax: + 420 417 571 968
e-mail:
info@cesky.porcelan.cz

Napište nám

Asociace sklářského a keramického průmyslu ČR
Město Dubí

Oficiální stránky Města Dubí
www.mesto-dubi.cz

Infocentrum Dubí
www.infocentrum-dubi.cz