Česky Deutsch English Русский Jsme na Facebooku

Aktuality

27
únor

51. REPREZENTAČNÍ PLES

Dne 27. února 2015 se koná v Krušnohorském divadle v Teplicích od 20:00 do 02:00 hodin
51. reprezentační ples společnosti Český porcelán
Výdej výher tomboly od 22:00 do 24:00 hodin

 

 

25
únor

Dubský cibulák za 5 mil. USD zamíří do Jižní Koreje

V Soulu byla podepsána pětiletá obchodní smlouva mezi korejskou společností Dohkwang Trading Corporation a akciovou společností Český porcelán Dubí. Stalo se tak během pobytu podnikatelské delegace, jež doprovází na cestě do Jižní Koreje předsedu vlády Bohuslava Sobotku.
Smlouva navazuje na předchozí úspěšnou spolupráci obou stran a zajišťuje trvalý prodej českého porcelánu v Korejské republice. Česká strana se zavazuje dodávat a Dohkwang Trading Corporation odebrat porcelánové zboží v minimální hodnotě 1 milión USD ročně, podle smlouvy tedy celkem za 5 milionů dolarů. Znění ve středu podepsané smlouvy přitom umožňuje po uplynutí pěti let její další prodloužení.
Obsah dodávek do Koreje bude z největší části tvořit tradiční zboží, které společnost vyrábí a dodává efektivně a s vysokou jakostí na trhy v Evropě i mimo tento kontinent, porcelán dekorovaný modrým kobaltem pod glazuru. Jde o tradiční „cibulák“, který doplní nový tvar porcelánu s názvem „Praha“, nedávno vyvinutý právě na popud korejského partnera. Tyto výrobky dubské porcelánky si vedou úspěšně rovněž v Japonsku. Český porcelán by je rád uplatnil více rovněž na dalších východoasijských trzích.         

23
únor

PORCELÁNOVÉ TRHY

FOR HABITAT - LETŇANY

termín konání: 19. - 22.3.2015

místo konání: výstaviště Letňany

prodejní doba: 19. - 21.3.: 10,00 - 18,00 hodin

                                22.3.: 10,00 - 17,00 hodin

DŮM A ZAHRADA - LOUNY
termín konání: 16. - 19.4.2015
místo konání: výstaviště Louny
prodejní doba: 16. - 19.4.: 9,00 - 17,00 hodin

 

Nabídneme Vám cibulák, bílé a dekorované výrobky za skvělé ceny. Těšíme se na Vaši návštěvu našich stánků a doufáme, že budete s nákupem spokojeni.

 

13
únor

AMBIENTE 2015 - Frankfurt n. Mohanem

Frankfurt n. Mohanem AMBIENTE 2015 ve dnech 13. - 17. 2. 2015
- největší světový veletrh spotřebního zboží a designu, zúčastní se ho více než 4700 vystavovatelů z 80 zemí, společnost Český porcelán nebude chybět.

ukázka vystaveného zboží porcelánový jídelní set "Opera"

3
únor

Návštěva prezidenta České republiky Miloše Zemana

Dne 02. února 2015 navštívil prezident České republiky Miloš Zeman naší společnost, přátelsky se přivítal s generálním ředitelem Vladimírem Feixem a popřál mu mnoho dalších let v čele společnosti. V Domě porcelánu s modrou krví, kde se setkání odehrálo se prezident nejdříve seznámil s užším vedením společnosti, u jednacího stolu nechyběl starosta města Dubí Petr Pípal a hejtman kraje Oldřich Bubeníček. Poté se prezident odebral do horního patra Modrodomu besedovat s našimi zaměstnanci, kde se podepsal do pamětní knihy. Generální ředitel Vladimír Feix předal prezidentovi dar, třídílný etažér a popelník s cibulovým dekorem.

 

28
červenec

Rovné příležitosti

Rovné příležitosti – 4. pilotní běh projektu

Prezentační schůzka se zájemkyněmi o vstupu do posledního 4. pilotního běhu projektu Rovné příležitosti na trhu práce v Ústeckém kraji proběhne dne 2. 9. 2014 na KoP ÚP v Teplicích. Do projektu bude zařazeno cca 15 žen z cílové skupiny – ženy nezaměstnané déle než 6 měsíců a ženy po rodičovské dovolené nebo péči o závislého člena rodiny. Průběžně již probíhají osobní schůzky se zájemkyněmi o projekt, kde jim jsou definovány projektové aktivity. Máte-li o vstup do projektu zájem, neváhejte kontaktovat Vaší zprostředkovatelku na ÚP.

Dosavadní výsledky: Do projektu vstoupilo celkem 53 žen, z nichž již bylo 39 umístěno do zaměstnání, 4 ženy byly odešlé z důvodu dlouhodobé nemoci a jedna účastnice z důvodů odstěhování se do jiného kraje. Zbylé ženy jsou stále ještě v projektu aktivní. Celkem proběhlo úspěšně 29 rekvalifikačních kurzů (účetnictví, obsluha osobního počítače, hospodyně, pečovatelka o děti do 15 let a pečovatelka o seniory, pedikúra, masér, základy svařování a obsluha vysokozdvihu) a dalších 10 rekvalifikačních kurzů je pro účastnice projektu k dispozici. V průběhu projektu bylo realizováno 13 ochutnávek práce a řada zajímavých přednášek, besed a workshopů. Projektový tým při realizaci projektu intenzivně řeší umístění účastnic do zaměstnání.

20
květen

NABÍDKA OBTISKŮ

LOGOTYPY (ZNAČKY) 1 - 7 barev
nejmenší množství 300 ks
Zhotovení vzorku do 20 pracovních dní
Zhotovení zakázky po odsouhlasení vzorku zákazníkem 10 dní tisk

Kalkulace obtisků na požádání ve středisku sítotisku:
zadání - velikost loga, počet barev, počet ks
vedoucí sítotisku H. Popovská
tel.: 602 487 015
e-mail: obtisky@cesky.porcelan.cz

příklad kalkulace obtisku při velikosti
3 x 3cm
2 barvy tisku
300 ks á 11,10 Kč, 500 ks 6,85 Kč
3 barvy tisku á 14,50 Kč, 500 ks 8,90 Kč

7 x 7cm
1 barva tisku
500 ks á 5,25 Kč
1000 ks á 2,90 Kč


 

23
říjen

Dům porcelánu s modrou krví

Srdečně zveme všechny příznivce Českého porcelánu k návštěvě "Domu porcelánu s modrou krví"  Modrodům,  jak  je přezdíván  Dům porcelánu s modrou krví, je možné navštívit zdarma, ve všední dny. Po - Pá od 7,00 do 15,00 hodin, v sobotu a neděli zavřeno, na adrese Tovární 620, Dubí I, 41701 http://jizdnirady.idnes.cz/teplice/spojeni/
Také si můžete s předstihem telefonicky domluvit návštěvu větší skupiny a nebo získat další informace na čísle 607 078 469

Český porcelán, a.s. nabízí možnost poobědvat v jídelně společnosti. Obědy jsou hostům podávány personálem závodní jídelny přímo ke stolům, čas výdeje se řídí dle harmonogramu jednotlivých porcelánových stezek.

Menu: polévka, hlavní jídlo, salát, nápoj                                           cena 120,- Kč

Objednat oběd ( min 10 dní předem ) lze na tel. čísle 607 078 469 nebo e-mailem: modrodum@cesky.porcelan.cz

Pokud dojde ke změnám v návštěvních hodinách, včas je oznámíme.

 

                                                                                                                                                                                                                   "Dům porcelánu s modrou krví"kromě toho že je multifunkčním zařízením určeným pro turistický ruch je zároveň stálou expozicí porcelánových výrobků porcelánek od bavorského Selbu přes Ostrov nad Ohří, které pokračují městy Sokolov, Horní Slavkov, Loket, Karlovy Vary z Karlovarského kraje až po Ústecký kraj, kde je to Dubí a Duchcov. Dubská a duchcovská expozice je průřezem kompletním sortimentem. Kromě produkce výše zmíněných porcelánek jsou zde exponáty z malířských a hrnkových sympozií pořádaných Českým porcelánem.

10
říjen

Sektorová dohoda pro obor keramika.

Český porcelán, akciová společnost podporuje studenty keramických učebních oborů a je partnerem Sektorové dohody pro obor keramika. více na http://www.keramikazije.cz/cz/cesky-porcelan

27
červenec

Český porcelán a.s. partner v projektu

Český porcelán a.s. partner  v projektu "Rovné příležitosti na trhu práce v Ústeckém kraji, který je spolufinancován z ESF prostřednictvím OP LZZ  a státního rozpočtu ČR

 

Český porcelán, a.s. je partnerem v projektu „Rovné příležitosti na trhu práce v Ústeckém kraji“, který je spolufinancován z ESF prostřednictvím OP LZZ a státního rozpočtu ČR.

 
Prioritní osa: 3 – Sociální integrace a rovné příležitosti
Oblast podpory: 3.4 – Rovné příležitosti žen a mužů na trhu práce a sladění pracovního a rodinného života
Registrační číslo projektu: CZ.1.04/3.4.04/7600149
Zahájení realizace projektu: 1. 6. 2012
Ukončení realizace projektu: 31. 5. 2015
 
Dalšími partnery projektu jsou
Město Dubí, MAS Vladař o.p.s., Veronika Hotová, DiS. – Centrum Lounská, Okresní hospodářská komora Teplice
 
Cílová skupina
Ženy vracející se na trh práce po rodičovské dovolené nebo péči o závislého člena rodiny, ženy nezaměstnané, a to déle než 6 měsíců.
 
Cíle projektu
Zvýšit všeobecnou informovanost o prosazování rovných příležitostí, zejména žen a mužů na trhu práce. Rozvíjet a pomoci sladit pracovní a rodinný život s využitím inovativních nástrojů. Poskytovat poradenské, vzdělávací a asistenční služby účastnicím projektu, které povedou k jejich zapojení na trhu práce a umístění do zaměstnání i v netradičních oborech.
 
Rozsah a zaměření projektu
Projekt je realizován v Ústeckém kraji od června 2012 do května 2015. Postupně se do něho zapojí 60 účastnic, vždy 15 v jednom z pilotních běhů. Až 40 účastnic může využít nabídky rekvalifikačních kurzů. Nejméně 51% získá uplatnění na trhu práce. Z toho 21 pracovních míst bude podpořeno příspěvkem na mzdové náklady zaměstnavatele ve výši 140 000,- Kč.
 
Doprovodná opatření
Po dobu aktivní účasti v projektu budou účastnicím poskytována doprovodná opatření. Cílem je vytvořit rovné příležitosti k účasti v projektu pro všechny účastnice. Jedná se o příspěvek na jízdné, stravné, hlídání dětí, ubytování. V případě umístění do zaměstnání mohou být hrazeny nezbytné náklady s nástupem spojené, např. zdravotní prohlídka, výpis z rejstříku trestů nebo příspěvek na hlídání dětí v době šesti měsíců od nástupu do zaměstnání.
 
Realizátor projektu
JOB ASISTENT s.r.o.
Masarykova třída 668/29, 415 01 Teplice
Bc. Lucie Ernestová, koordinátorka projektu         Ing. Karolína Herdová, specialistka trhu práce
telefon: 731 515 148,                                                 telefon: 734 586 041, herdova@job-asistent.cz
www.job-asistent.cz       

 

30
duben

Video: XX. Velké porcelanové trhy Teplice 2011

Podívejte se, jak to vypadalo na loňských, XX. Velkých porcelánových trzích v Teplicích !!!

30
leden

Ocenění souboru Triplex

Výrobek TRIPLEX coffee set získal cenu za design - EDIDA 2011 v soutěži
Elle Deco International Design Awards.

 

Aktuality

27
únor

51. REPREZENTAČNÍ PLES

Dne 27. února 2015 se koná v Krušnohorském divadle v Teplicích od 20:00 do 02:00 hodin 51. reprezentační ples společnosti Český porcelán, a.s Výdej výher tomboly od 22:00 do 24:00 hodin

25
únor

Dubský cibulák za 5 mil. USD zamíří do Jižní Koreje

Dubský cibulák za 5 mil. USD zamíří do Jižní Koreje V Soulu byla podepsána pětiletá obchodní smlouva mezi korejskou společností Dohkwang Trading Corporation a akciovou společností Český porcelán Dubí. Stalo se tak během pobytu podnikatelské delegace, jež doprovází na cestě do Jižní Koreje předsedu vlády Bohuslava Sobotku.

Zobrazit všechny aktuality

Máchovo jezero

Kontaktní informace

Český porcelán, akciová společnost

Tovární 605/17 | 417 01 Dubí I
IČ: 00174238
společnost zapsaná dne 15. března 1991 
v obchod. rejstříku v Ústí nad Labem oddíl B, vložka 101
tel.: + 420 417 518 111
fax: + 420 417 571 968
e-mail:
info@cesky.porcelan.cz

Napište nám

Asociace sklářského a keramického průmyslu ČR
Město Dubí

Oficiální stránky Města Dubí
www.mesto-dubi.cz

Infocentrum Dubí
www.infocentrum-dubi.cz